До новин

ФГВ призначив ліквідатора Профін Банку

21 квітня, 2015
Ліквідація
ФГВ призначив ліквідатора Профін Банку

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) почав процедуру ліквідації ПАТ "Профін Банк" та призначив уповноважену особу Фонду на виконання ліквідації.

Про це інформаційному порталу Банкрутство & Ліквідація повідомили у прес-службі ФГВФО.

"Відповідно до постанови правління НБУ від 15 квітня 2015 р. № 258 "Про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію публічного акціонерного товариства "Банк професійного фінансування" виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийнято рішення від 20 квітня 2015 р. № 78, "Про початок процедури ліквідації ПАТ "Профін Банк" та призначення уповноваженої особи Фонду на ліквідацію банку», - йдеться у повідомленні.

Отже уповноваженою особою Фонду на ліквідацію Профін Банку призначено провідного професіонала з питань врегулювання неплатоспроможності банків відділу запровадження процедури тимчасової адміністрації та ліквідації департаменту врегулювання неплатоспроможності банків Віктора Шкурка.

Строк його повноважень на цій посаді складає 1 рік - з 20 квітня 2015 року до 19 квітня 2016 року включно.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, Національний банк України ухвалив рішення про ліквідацію неплатоспроможного Профін Банку та відкликання його ліцензії.

Коментарі
Додати коментар