До новин

Громадська організація контролюватиме продаж активів банку-банкрута «Форум»

25 листопада, 2016
Продаж
Громадська організація контролюватиме продаж активів банку-банкрута «Форум»

24 листопада 2016 року відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Фондом гарантування вкладів фізичних осіб та Громадською організацією «Форум СОС» щодо реалізації пілотного проекту суспільно-державного партнерства з метою підвищення ефективності та прозорості процесу реалізації активів неплатоспроможного банку ПАТ «БАНК ФОРУМ».

Про це інформаційному порталу Банкрутство & Ліквідація повідомили у прес-службі Фонду гарантування вкладів фізосіб.

Від імені Фонду меморандум підписав директор-розпорядник Костянтин Ворушилін, а від імені громадської організації «Форум СОС» - голова правління Герман Панікар.

Сторони домовилися об’єднати зусилля задля оптимізації процесу продажів.

«Громадська організація надаватиме рекомендації щодо реалізації активів банку, в тому числі щодо початкової ціни реалізації активу. Крім того, ГО «Форум СОС» долучатиметься до претензійно – позовної  роботи з повернення активів, виведених з банку», - зазначили у прес-службі ФГВ.

Також сторони домовилися, що реалізація всіх активів ПАТ «БАНК ФОРУМ» проводитиметься Фондом на відкритих торгах в електронній формі через електронні майданчики (оператори), які відповідають принципам, за якими було побудовано систему електронних закупівель Prozorro.

«Фонд знаходиться у постійному пошуку ефективних механізмів співпраці з громадськими організаціями, що представляють інтереси вкладників неплатоспроможних банків.  Ми переконані, що конструктивний діалог дозволяє зменшити соціальну напругу та підвищити прозорість діяльності Фонду. Сьогодні увага вкладників ПАТ «Банк Форум» усе більше зосереджується на процесі продажу активів банку. Адже саме із отриманих від реалізації активів коштів задовольняються вимоги кредиторів. Підписаний сьогодні Меморандум дає можливість кредиторам ПАТ «Банк Форум» більш активно долучатись до процесу продажу активів банку та контролювати прозорість та ефективність аукціонів. Фонд гарантування підтримує подібні конструктивні ініціативи громадськості, адже  у нас спільна мета – найбільш ефективне виведення з ринку неплатоспроможного банку», – сказав Костянтин Ворушилін.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, в Івано-Франківську з аукціону підуть два гіпермаркети банку «Форум».

Коментарі
Додати коментар