У Ахметова кажуть, що захоплені активи «Метінвесту» були збитковими
Захоплені проросійськими бойовиками підприємства компанії «Метінвест» на окупованій частині Донбасу в останні три роки були збитковими.
Про це в інтерв'ю виданню НВ розповів генеральний директор «Метінвесту» Юрій Риженков, повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація.
«За останні три роки ці підприємства то запускалися, то зупинялися, то знову запускалися. Загальний збиток підприємств «Метінвесту», розташованих на тимчасово неконтрольованої території, за три роки становив понад 210 млн доларів», - сказав гендиректор.
«В тому режимі, в якому вони працювали останні три роки, грошей групі вони не приносили. Швидше, це була наша соціальна відповідальність і наша робота над збереженням активів на майбутнє. Тому багато або мало ми втратили - відповідь на це питання криється в тому, що буде далі з Донбасом», - заявив Риженков.
За його словами, якщо «на Донбасі буде продовжуватися те ж, що відбувається зараз, або відбувалося останні три роки, то можна сказати, що фактично ми все втратили ще в 2014 році».
«Далі ми просто відтягували момент визнання, що цінність цих активів втрачена. Якщо ситуація якимось чином «розрулиться» в найближчі півроку-рік, я впевнений, що ми зможемо повернутися і заявити про свої права на те майно, яке по праву належить нам. І далі будемо розвивати ці активи», - підсумував гендиректор.
15 березня Метінвест заявив про повну втрату контролю над роботою всіх своїх активів на тимчасово неконтрольованій території.
Зокрема, ПрАТ «Єнакіївський металургійний завод» (включаючи його Макіївську філію - ПрАТ «Макіївський металургійний завод»), ПрАТ «Єнакіївський коксохімпром», ПрАТ «Харцизький трубний завод», ПрАТ «Комсомольське рудоуправління», ПрАТ «Краснодонвугілля», ПрАТ «Донецьккокс» та Спільне українсько-швейцарське підприємство ТОВ «Метален».
Основними акціонерами «Метінвесту» є група «СКМ» Ріната Ахметова (71,24%) і «Смарт-холдинг» Вадима Новінського (23,76%), які спільно керують компанією.
ТОВ «Метінвест Холдинг» - керуюча компанія групи «Метінвест».
Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, збитки «Метінвесту» можуть відшкодувати за рахунок українців.
Коментарі
Новини за темою
- Збитки 17 лютого, 2022
Екскерівників Одеського порту підозрюють у завданні збитків на 35 мільйонів
- Збитки 15 лютого, 2022
НБУ фіксує зростання збитків від шахрайства із платіжними картками
- Збитки 08 лютого, 2022
- Збитки 06 лютого, 2022
У грудні Індустріалбанк зафіксував збиток у 4,5 мільйона гривень