До новин

Виплати вкладникам Меліор Банку почали здійснювати лише за письмовими зверненнями

15 травня, 2015
Ліквідація
Виплати вкладникам Меліор Банку почали здійснювати лише за письмовими зверненнями

Відшкодування коштів вкладникам ПАТ «Меліор Банк», які не звернулися до банку-агента Фонду гарантування вкладів фізичних осіб в період з 30 березня 2015 до 14 травня 2015 року, здійснюватимуться за результатами розгляду їхніх індивідуальних письмових звернень до Фонду.

Про це інформаційному порталу Банкрутство & Ліквідація повідомили в прес-службі ФГВФО.

Для отримання гарантованої суми необхідно надіслати до Фонду:

- особисту заяву вкладника; бланк заяви про виплату гарантованої суми відшкодування за вкладом у банку, що ліквідується (у форматі. doc). Заяви про виплату гарантованої суми відшкодування розглядаються у строк, що не перевищує трьох календарних місяців з дня їхнього отримання;

- копію паспортного документу (сторінки, що містять прізвище, ім’я, по-батькові, інформацію про серію, номер, ким виданий, дату видачі, місце проживання або місце перебування);

- копію документа про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер).

Для отримання коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину спадкоємцям необхідно додатково надати до Фонду копію нотаріально засвідченого свідоцтва про право на спадщину.

Для отримання коштів іншими особами за довіреністю необхідно додатково надати нотаріально засвідчену копію довіреності.

Після отримання Фондом вищезазначених документів вкладнику або іншій особі (представнику, спадкоємцю тощо) буде зроблено переказ коштів і надіслано відповідне повідомлення.

Для отримання коштів вкладнику або іншій особі (представнику, спадкоємцю тощо) необхідно буде звернутись до вказаного у повідомленні банку-агента з паспортом та документом про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер) і, за необхідності, оригіналом довіреності або свідоцтва про право на спадщину.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, з 12 травня за письмовими зверненнями почали здійснювати виплати вкладникам Citycommerce Bank.

Національний банк України 10 лютого ухвалив рішення про ліквідацію Меліор Банку.

Коментарі
Додати коментар