До новин

Проблемний ОПЗ продаватимуть за новим законом

05 червня, 2018
Продаж
Проблемний ОПЗ продаватимуть за новим законом

Одеський припортовий завод буде приватизовано за новим законом, що передбачає залучення радника Мінекономрозвитку для підготовки продажу пакета акцій.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на «Укрінформ».

В.о. голови Фонду держмайна України Віталій Трубаров розповів, що наразі йде підготовка конкурсу з відбору радника,

«Одеський припортовий завод буде приватизовано за новим законом, із залученням радника. Зараз триває робота з підготовки конкурсу з відбору радника, і щойно МЕРТ визначиться зі своєю кандидатурою до складу комісії, переходимо до формування завдань раднику і умов аукціону», - зазначив Трубаров.

За його словами, паралельно триває робота з іноземними радниками в рамках робочої групи з приватизації, яку очолює міністр Кабміну України Олександр Саєнко щодо пошуку шляхів реструктуризації боргів ОПЗ.

Як наголосив Трубаров, «завдання - успішна приватизація і працюючий ОПЗ».

Раніше продаж ОПЗ планували, як зауважив Трубаров, «відповідно до перехідних положень нового закону, тобто за нормами попереднього закону, оскільки передприватизаційна підготовка розпочалася до вступу в дію нового закону».

Раніше прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що ОПЗ спеціально завели в борги, і правоохоронні органи повинні це розслідувати. За словами Гройсмана, уряд зараз зайнятий вирішенням проблем підприємства.

«Я не бачу поки політичної чи господарської волі у керівництва заводу», - додав прем'єр-міністр.

Як повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, борг ОПЗ перед DF Group, «Нафтогазом» та іншими контрагентами досяг 7,2 млрд гривень.

Коментарі
Додати коментар