До новин

Чергові пули кредитів юросіб виставили на продаж

21 вересня, 2018
Продаж
Чергові пули кредитів юросіб виставили на продаж

Аукціон з продажу 22-го пулу активів юридичних осіб, що перебувають на балансі неплатоспроможних банків, відбудеться 17 жовтня, а з продажу 23-го пулу - 18 жовтня у системі ProZorro.Продажі.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на прес-службу Фонду гарантування вкладів фізосіб.

Стартова ціна 22-го пулу 215 млн грн, 23-го – 203 млн грн відповідно. Торги пройдуть за голландською моделлю аукціону. Ознайомитися із матеріалами кредитних справ, що увійшли до складу пулів, потенційні інвестори можуть у віртуальній кімнаті даних.

До складу 22-го пулу увійшли права вимоги за 92 кредитами, що перебувають на балансі 6 банків: АТ«ІМЕКСБАНК», ПАТ «БАНК «КИЇВСЬКА РУСЬ», ПАТ «ДІАМАНТБАНК», ПАТ «МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК», ПАТ «УКРБІЗНЕСБАНК» та АТ «БАНК «НАЦІОНАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ».

Середня прострочка – 5 років. Загальна заборгованість за договорами склала 1 107 млн грн. По 20 кредитам тривають судові провадження. 18 кредитів – на опрацюванні Державної виконавчої служби.

До складу 23-го пулу увійшли права вимоги за 10-ма кредитами, що перебувають на балансі АТ «БАНК «НАЦІОНАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ».

Середня прострочка – 3 роки. Заборгованість за договорами - 1 029 млн грн.  Судове провадження триває по 8 кредитам.

У заставі банків – майнові права, нерухомість, товари в обороті, обладнання, транспортні засоби. Зокрема, Житлові будинки та квартири в Київській обл., житлові квартири в м. Суми.

Права вимоги за кредитами, включеними до складу пулів, до цього виставлялися на індивідуальний продаж від 1 до 20 разів.

Як повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, цього тижня виставили на продаж активи банків-банкрутів на 7,4 мільярди.

Коментарі
Додати коментар