До новин

"Альтком" повинен віддати багатомільйонний борг Промінвестбанку – суд

07 серпня, 2019
Борги
"Альтком" повинен віддати багатомільйонний борг Промінвестбанку – суд

Східний апеляційний госпсуд 31 липня відмовився задовольнити апеляційну скаргу ТОВ “Шляхове будівництво “Альтком” та залишив без змін рішення Госпсуду Донецької області, яким було задоволено позов Промінвестбанку та стягнуто з компанії-скаржника 62,7 млн дол заборгованості за договором кредитної лінії.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на рішення суду.

Зазначається, що 22 грудня 2018 року Госпсуд Донецької області видав наказ про примусове виконання рішення в справі №905/2368/15 про стягнення 64,3 млн дол з "Снабтрейдкомпані" на користь Промінвестбанку (перед цим - 29.11.2018 - Східний апеляційний госпсуд відмовився задовольнити апеляційну скаргу "Снабтрейдкомпані" та залишив без змін рішення Госпсуду Донецької області від 12.09.2018, яким частково було задоволено позов Промінвестбанку та вирішено стягнути з ТОВ "Снабтрейдкомпані" вказану суму на підставі згаданого кредитного договору).

Нагадаємо, в минулі роки обсяг позовних вимог Промінвестбанку до компаній, пов’язаних з групою “Альтком”, сягав під 10 млрд грн.

У держреєстрі кінцевими бенефіціарами ТОВ "Шляхове будівництво "Альтком" вказані Олександр Тісленко та компанія Altcom Global N.V.

Раніше група «Альтком» називала Олександра Тісленка та Сергія Павлічева своїми кінцевими бенефіціарами, тоді як спостерігачі неофіційно пов’язували цю групу в т.ч. з Борисом Колесніковим (віце-прем’єр в уряді Азарова, який курував підготовку до Євро-2012), однак він це спростовував.

Підставою для припущень щодо пов`язаності групи з Б. Колесніковим стало те, що під час підготовки України до "Євро-2012" "Альтком" отримав багато великих держзамовлень на будівництво аеропортів, стадіонів, доріг тощо, часто - за процедурою закупівлі в одного учасника (за підрахунками «Наших грошей», йшлося про 13 млрд грн).

Водночас у 2019 році з`явилися сигнали про можливі зв`язки "Альткома" з Рінатом Ахметовим (близьким до якого є Б. Колесніков).

Коментарі
Додати коментар