До новин

Компанія Пінчука завершила переговори про списання частини боргу

19 серпня, 2019
Борги
Компанія Пінчука завершила переговори про списання частини боргу

Компанія "Інтерпайп" подала документи в Комісію з цінних паперів і бірж США про проведення реструктуризації своєї заборгованості перед кредиторами.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Запит компанії на оформлення реструктуризації - досягнення Меморандуму про отримання згоди - датується 14 серпня 2019 року і завершує свою дію о 10 ранку 27 серпня за Лондонським часом, але може бути пролонгований.

При цьому оголошення результатів щодо досягнення угоди про реструктуризацію відбудеться 27 серпня поточного року, а очікуване підписання угоди про реструктуризацію відбудеться 29 серпня 2019 року.

Реструктуризацію проводить холдингова компанія групи - Interpipe Holdings Limited (Кіпр).

Згідно з оприлюдненими документами, компанія пропонує власникам своїх існуючих нот (бондів) номінальною вартістю $1000 кожна за ставкою10,25% на загальну суму $200 млн з терміном погашення у 2017 році погодитися на внесення змін до зобов'язання компанії з випуском нових облігацій.

Для цього пропонується випустити нові ноти вартістю $410,53 за $1000 основної суми існуючих облігацій під такі ж відсотки, в результаті загальна сума випущених нових облігацій складе $82,11 мільйонів на дату набрання чинності угоди про реструктуризацію.

Власникам існуючих бондів номіналом $1000 також буде сплачено близько $108 в якості плати за реструктуризацію, згідно з попередньою оцінкою Concorde Capital і 0,0041 частки, так званої, гарантії продуктивності.

Відсотки за новими облігаціями будуть виплачуватися рівними частками кожні півроку.

Термін погашення нових облігацій - 31 грудня 2024 року. При цьому компанія зобов'язується в термін до 31 грудня 2023 року викупити нові облігації на суму $150 млн плюс нараховані та несплачені відсотки, а також додаткові суми.

Коментарі
Додати коментар