До новин

Уряд створив комісію з питань захисту бізнесу

17 жовтня, 2019
Законодавство
Уряд створив комісію з питань захисту бізнесу

16 жовтня уряд на своєму засіданні утворив Комісію з питань захисту бізнесу при Кабінеті міністрів.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на прес-службу Кабміну.

Цей орган буде проводити аналіз стану справ та причин виникнення проблем у бізнесу в процесі реалізації державної політики, а також буде вивчати роботу центральних та місцевих органів державної влади з метою формування кращих умов для захисту бізнесу від незаконного впливу суб'єктів владних повноважень.

Як пояснив перший заступник міністра юстиції Євгеній Горовець, уряд прийняв спеціальну постанову про створення Комісії. Вона спрямована на захист бізнесу від незаконних посягань зі сторони органів державної влади, органів місцевого самоврядування, юридичних осіб публічного права, їх посадових та службових осіб, інших осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, осіб, прирівняних до них, недопущення перешкоджання законній діяльності суб’єктів підприємницької діяльності.

«Постановою передбачено утворення Комісії з питань захисту бізнесу для координації дій органів виконавчої влади та створення дієвих механізмів вирішення проблемних питань у цій сфері. Комісія буде функціонувати як тимчасовий дорадчий орган Кабінету Міністрів України», – зазначив Євгеній Горовець.

Планується, що Комісія проводитиме аналіз стану справ та причин виникнення проблем у процесі реалізації державної політики з питань захисту бізнесу; вивчатиме результати діяльності центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій з питань, що належать до її компетенції; проводитиме моніторинг стану виконання центральними та місцевими органами виконавчої влади покладених на них завдань з питань захисту бізнесу; братиме участь у розробленні проектів нормативно-правових актів з питань захисту бізнесу та подаватиме Кабінету Міністрів України розроблені за результатами своєї роботи пропозиції та рекомендації.

Також постанова врегулює організаційні питання діяльності Комісії, зокрема, форму роботи Комісії, повноваження Голови, заступника, секретаря та членів Комісії, процедуру розгляду надісланих Комісії звернень.

«Прийнята постанова створить належні умови для захисту бізнесу від незаконного впливу зі сторони органів державної влади та органів місцевого самоврядування», – наголосив Горовець.

Коментарі
Додати коментар