До новин

Страхування відповідальності арбітражних керуючих: з’явився текст постанови (документ)

18 жовтня, 2019
Законодавство
Страхування відповідальності арбітражних керуючих: з’явився текст постанови (документ)

На сайті Кабінету міністрів опублікували текст постанови про порядок і умови страхування професійної відповідальності арбітражного керуючого.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на прес-службу уряду.

«Установити, що страхування професійної відповідальності арбітражного керуючого здійснюється шляхом укладання договору цивільно-правової відповідальності арбітражного керуючого. Загальні умови і порядок здійснення страхування професійної відповідальності арбітражного керуючого за шкоду, заподіяну внаслідок неумисних дій або помилки під час здійснення ним повноважень, визначаються правилами страхування, що встановлюються страховиком, який має право здійснювати страхову діяльність на території України відповідно до вимог Закону України “Про страхування” та отримав в установленому порядку ліцензію на здійснення добровільного страхування цивільно-правової відповідальності арбітражного керуючого за шкоду, яку може бути завдано у зв’язку з виконанням його обов’язків. Конкретні умови страхування визначаються в договорах страхування, укладених відповідно до законодавства», - йдеться в документі.

Там зазначається також, що мінімальний розмір щорічної страхової суми арбітражного керуючого становить 300 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Коментарі
Додати коментар