Завдяки новому законопроекту податківці зможуть самостійно ліквідувати «сплячі» ФОП
Законопроектом №2274 пропонується надати право контролюючим органам звертатися до держреєстратора зі заявою про припинення підприємницької діяльності ФОП у разі відсутності госпдіяльності та несплати податків і зборів понад 6 місяців.
Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на текст документу.
16 жовтня 2019 року у Верховній Раді зареєстровано проект Закону №2274 "Про внесення змін до Податкового кодексу щодо повноважень з припинення підприємницької діяльності фізичних осіб-підприємців".
Цей документ направлено на реалізацію положень законопроекту №2190-1. Тобто його метою є врегулювання питання обліку так званих «сплячих» ФОПів. Зокрема, проектом Закону пропонується запровадити процедуру припинення підприємницької діяльності за повідомленням контролюючого органу у разі відсутності господарської діяльності.
Відповідно пропонується доповнити підпунктом 20.1.37-1 п. 20.1 ПКУ та надати право контролюючим органам звертатися до державного реєстратора із заявою про припинення підприємницької діяльності ФОП у разі відсутності господарської діяльності та несплати податків і зборів більше ніж 6 (шість) місяців.
Коментарі
Новини за темою
-
Законодавство 13 червня, 2025У США заарештували російського підприємця, який купував американські технології
-
Законодавство 14 травня, 2025Бізнес запросив у банків кредитів на енергетику на 85 мільярдів, отримав вп'ятеро менше
-
Законодавство 09 травня, 2024Аграрії можуть отримати компенсацію за купівлю сільгосптехніки вже у 64 українських виробників
-
Законодавство 07 травня, 2024У першому кварталі ФОП сплатили єдиного податку на 160% більше, ніж торік