До новин

Заборгованість із заробітної плати шахтарям погашено – Зеленський

15 листопада, 2019
Борги
Заборгованість із заробітної плати шахтарям погашено – Зеленський

Президент Володимир Зеленський подякував Міністерству фінансів за те, що вирішили проблему шахтарів.

Про це повідомляє інформаційний портал «Банкрутство & Ліквідація в Україні» із посиланням на сторінку Facebook президента.

«Вчора шахтарям Донбасу, Луганщини, Волині та Львівщини перераховано 1 мільярд гривень. Гроші вже на рахунках державних шахт. Керівництву залишилося переказати їх на рахунки своїх працівників», - пише голова держави.

Як повідомив на своїй сторінці у Facebook голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко, на Донеччині шахтарям державних підприємств уже перераховують на картки заборговану заробітну плату.

«Шахтарі отримують заборгованість по заробітній платі. Вчора ввечері на казначейські рахунки надійшло 411,8 млн грн. Кошти частково вже перераховані на зарплатні картки працівникам, решту буде перераховано сьогодні», - написав очільник області.

За його словами, ДП «Селидіввугілля» вже використало 77 млн грн, при використанні решти коштів буде погашена заборгованість за червень, липень, серпень, вересень та сплачено близько 30% заробітної плати за жовтень.

ДП «Мирноградвугілля» сьогодні повністю погасить заборгованість за серпень і вересень та сплатить 45% заробітної плати за жовтень.

ДП «Торецьквугілля» - погашена заборгованість за серпень-вересень і сьогодні буде сплачено 35% зарплати за жовтень.

ДП «ШУ «Південнодонбаське №1» - погашена заборгованість за вересень та сплачено 65% заробітної плати за жовтень.

Коментарі
Додати коментар