До новин

Дубінський і Палиця внесли у ВР альтернативні законопроекти про виведені з ринку банки

26 березня, 2020
Законодавство
Дубінський і Палиця внесли у ВР альтернативні законопроекти про виведені з ринку банки

Нардепи Олександр Дубінський та Ігор Палиця зареєстрували у Верховній Раді законопроекти, альтернативні до внесеного напередодні урядом документу, який необхідний для відкриття нової програми з МВФ.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на дані, опубліковані на офіційному сайті парламенту.

Згідно з інформацією на сайті ВР, обидва альтернативні проекти №3260-2 і №3260-1 були зареєстровані в середу, їх повний текст поки що відсутній.

Згадані нардепи належать до профільного для цього законопроекту комітету з питань фінансів, податкової та митної політики, а Дубінський є заступником голови комітету.

Передбачалося, що ВР розгляне урядовий законопроект (так заваний «антиколомойський» щодо виведених з ринку банків) на позачерговому засіданні в четвер, проте поки що його попередньо перенесено на суботу. Дата розгляду цього законопроекту комітетом поки що також невідома.

Як повідомлялося, для остаточного рішення МВФ про затвердження нової програми Києву необхідно ухвалити законопроект про банки. На думку ініціаторів, цей документ має усунути законодавчі прогалини, які виникли під час очищення банківської системи, і знизити ризики негативних наслідків можливого рішення про денаціоналізацію Приватбанку.

Коментарі
Додати коментар