До новин

Що робити, якщо заборгували державі при карантині – порада економіста

03 липня, 2020
Борги
Що робити, якщо заборгували державі при карантині – порада економіста

Керівник з політичних питань Київської школи економіки Павло Кухта порадив, як бути в разі, якщо за час карантину в людини накопичився борг перед державою.

Про це він сказав в ефірі каналу «Україна 24», повідомляє інформаційний портал «Банкрутство & Ліквідація в Україні» із посиланням на finance.ua.

«Ніколи не залишайте боргів перед державою, не давайте їм висіти, оскільки чиновники діють алгоритмічно. Ви винні – вони будуть вибивати. Податкова, принаймні, чітко дасть вам документи, скаже: платіть далі, а якщо хочете оскаржити – у вас є привід. В принципі, карантин може бути і форс-мажором, до речі, Рада дозволила його так визначати», – сказав експерт.

Кухта нагадав, що карантин може бути аргументом, якщо справа дійде до суду.

«Якщо ви не змогли виплатити заборгованість через карантин, для суду це має виглядати аргументом. Людина, особливо літня, що, повинна була вийти з дому і померти, щоб виплатити цей борг? Моя порада як людини, яка довго працювала в державі: не тягніть з цими заборгованостями! Чиновники – це не бізнес, який може увійти в ваше становище, вони діють топорно, цьому є причина – над ними завжди висить прокурор, який теж діє топорно, він спробує їх посадити, якщо щось порушать», – сказав Кухта.
Коментарі
Додати коментар