До новин

Зеленський підписав закон, який має вберегти від банкрутства відомі дитячі табори

03 серпня, 2020
Законодавство
Зеленський підписав закон, який має вберегти від банкрутства відомі дитячі табори

Президент Володимир Зеленський підписав закон про додаткову державну підтримку дитячих центрів «Артек» і «Молода гвардія» на період карантину.

Про це повідомляє інформаційний портал «Банкрутство & Ліквідація в Україні» із посиланням на пресслужбу президента.

«Закон дасть можливість зберегти та не допустити банкрутства дитячих центрів «Артек» і «Молода гвардія», а також захистити трудові права понад 1080 працівників цих закладів», - йдеться в повідомленні.

Документ передбачає, що держава викуповує 90% путівок «Артека» та «Молодої гвардії», решту реалізують дитячі центри без залучення третіх осіб. Крім того, держава здійснює покриття витрат вказаних дитячих таборів на утримання об’єктів, оплату праці персоналу, податків та інших обов’язкових платежів, комунальних послуг, послуг зв’язку, дератизації, дезінфекції, вивезення твердих побутових відходів, придбання паливно-мастильних матеріалів під час карантину.

Згідно з пояснювальною запискою до документа, у зв’язку зі скасуванням у дитячих центрах «Артек» і «Молода гвардія» з 13 березня по теперішній час трьох тематичних змін, протягом яких було заплановано оздоровлення 5098 дітей, держава відповідно до чинних договорів про закупівлю послуг оздоровлення та відпочинку в цих закладах не здійснила закупівлю необхідної кількості путівок на загальну суму 57 866 791 грн.

Коментарі
Додати коментар