До новин

Мін'юст відзвітував про те, що ДВС домоглася виплати майже 14 млн зарплатних боргів

14 серпня, 2020
Борги
Мін'юст відзвітував про те, що ДВС домоглася виплати майже 14 млн зарплатних боргів

Органи Державної виконавчої служби Міністерства юстиції упродовж 3–7 серпня стягнули на користь 226 працівників 13,7 млн грн заборгованості із заробітної плати.

Про це повідомляє інформаційний портал «Банкрутство & Ліквідація в Україні» із посиланням на Мін'юст.

"Найбільшу суму – 10,4 млн грн – стягнуто органами Державної виконавчої служби Києва з Публічного акціонерного товариства «Мостобуд». Заборгованість із заробітної плати на підприємстві почала утворюватися у листопаді 2013 року. Підприємство перебуває на стадії банкрутства, але завдяки діям державних виконавці було отримано дозвіл на реалізацію нерухомого майна ПАТ «Мостобуд». Після продажу майнового комплексу підприємства у місті Бровари в Київській області борг із заробітної плати погашено повністю, зароблені кошти отримали 168 працівників", - зазначили у відомстві.

Також там додали, що 1 млн грн стягнуто з Акціонерного товариства «Дніпрометробуд». Зароблені кошти отримали 65 працівників.

Органи ДВС Міністерства юстиції в Рівненській області також змусили Дочірнє підприємство «Рівненський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» повернути 57 працівникам 338 тис грн заборгованості із зарплати. Кошти стягнуто з арештованих рахунків боржника.

"Всього з початку 2020 року органи Державної виконавчої служби Міністерства юстиції стягнули 324,8 млн грн. Заборгованість з виплати зарплати повністю погашено 25 018 працівникам", - додали у міністрерстві.

Коментарі
Додати коментар