До новин

Зарплатні борги: Шмигаль відправив заступника міністра до Кривого Рогу, де страйкують шахтарі

09 вересня, 2020
Борги
Зарплатні борги: Шмигаль відправив заступника міністра до Кривого Рогу, де страйкують шахтарі

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль доручив голові Дніпропетровської ОДА розібратися із страйком працівників на шахті "Криворізького залізорудного комбінату", які залишилися під землею через проблеми із зарплатою.

Про це повідомляє інформаційний портал «Банкрутство & Ліквідація в Україні» із посиланням на пресслужбу КМУ.

"Оскільки шахти перебувають у приватній власності, то держава готова допомогти у медіації для розв’язання напруженості на цьому підприємстві. Дав доручення голові Дніпропетровської ОДА Олександру Бондаренку ініціювати тристоронню раду та почати соціальний діалог за участю профспілки, роботодавців і керівництва області. Ми вбачаємо, що результатом такого діалогу буде меморандум, який повинен сприяти покращенню соціального забезпечення гірників та продовженню ефективної роботи підприємства", - зазначив Шмигаль.

Шмигаль відправив до Кривого Рогу першого заступника міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Юлію Свириденко.  

За інформацією профспілки комбінату, гірники, які зараз залишаються під землею, забезпечені їжею та водою. 

8 вересня 84 гірники шахти "Батьківщина" (Криворізький залізорудний комбінат) залишилися під землею на знак протесту, проявляючи солідарні дії з протестувальниками шахти "Жовтнева"

Нагадаємо, Публічне акціонерне товариство "Криворізький залізорудний комбінат" – найбільше приватне підприємство України з видобутку залізної руди підземним способом. Шахти "Батьківщина", "Жовтнева", "Гвардійська", "Тернівська" — основні структурні підрозділи, що входять до складу комбінату.

Коментарі
Додати коментар