До новин

Суд Люксембургу відмовився відкрити справу про банкрутство Kernel Holding

20 січня, 2021
Законодавство
Суд Люксембургу відмовився відкрити справу про банкрутство Kernel Holding

Окружний суд Люксембургу 15 січня відмовився задовольнити клопотання Михайла Стадника про визнання Kernel Holding банкрутом.

Про це повідомляє інформаційний портал «Банкрутство & Ліквідація» із посиланням на Agravery.

«Судді визнали вимогу колишнього власника Stiomi Holding Михайла Стадника безпідставною. Згідно із законодавством Люксембургу, компанія може бути визнана банкрутом тільки у двох випадках: вона не здатна виплачувати борги або не може залучити додаткове фінансування. Kernel Holding не відповідає жодному з цих критеріїв і має достатню ліквідність для обслуговування поточної заборгованості», — йдеться в повідомленні компанії.

Зауважимо, що станом на 18 грудня 2020 року на рахунках Kernel було $266 млн. Крім того, компанія успішно залучає фінансування в міжнародних банках та на ринку капіталу. Так, у жовтні минулого року вона розмістила єврооблігації на суму $300 млн з річною ставкою купона 6,75%.

У зв'язку з цим подане клопотання про банкрутство в Kernel назвали необґрунтованим. Тепер це підтвердив і Окружний суд Люксембургу. Раніше, проаналізувавши фінансові показники Kernel, інвестфонд Dragon Capital назвав справу про банкрутство безперспективною, оскільки вона було відкрита через конфлікт вимог, а не через фінансовий стан компанії.

Коментарі
Додати коментар