До новин

ДВС минулого тижня повернула 3,6 мільйона зарплати 119 працівникам

25 січня, 2021
Борги
ДВС минулого тижня повернула 3,6 мільйона зарплати 119 працівникам

Органи Державної виконавчої служби Міністерства юстиції упродовж минулого тижня стягнули на користь 119 працівників 3,6 млн грн заборгованості із заробітної плати.

Про це повідомляє інформаційний портал «Банкрутство & Ліквідація» із посиланням на пресслужбу Міністерства юстиції.

Найбільшу суму – 684,7 тис. грн стягнуто органами Державної виконавчої служби у Миколаївській області з Комунального підприємства «Дорога» на користь 8 працівників. Кошти списано з рахунків боржника по зведеному виконавчому провадженню. Документи пред’явлені на виконання у серпні 2020 року.

500,7 тис. грн стягнуто з Державного підприємства «Український Державний геологорозвідувальний Інститут». Завдяки органам Державної виконавчої служби у місті Києві зарплату отримали 11 працівників. Кошти стягнуто з рахунків боржника. Виконавче провадження відкритоу грудні 2020 року.

Органи Державної виконавчої служби Міністерства юстиції в Донецькій області стягнули з Приватного акціонерного товариства «Старокраматорський машинобудівний завод» – 415,1 тис. грн на користь 16 працівників. Борг погашено за рахунок коштів стягнутих з рахунків боржника. Документи пред’явлено на виконання у липні 2020 року.

З початку 2021 року органи Державної виконавчої служби Міністерства юстиції стягнули 17,7 млн грн. Заборгованість з виплати зарплати була повністю погашена 1 344 працівникам.

Коментарі
Додати коментар