До новин

НАБУ: у справі Приватбанку повідомлено про підозру трьом особам

24 лютого, 2021
Законодавство
НАБУ: у справі Приватбанку повідомлено про підозру трьом особам

Національне антикорупційне бюро України заявило, що 22 лютого 2021 року його детективи за процесуального керівництва прокурорів САП повідомили трьом колишнім посадовцям ПАТ КБ "Приватбанк" про підозру у розтраті понад 136,89 млн грн.

Підозри експосадовцям Приватбанку підписала генпрокурор, повідомляє інформаційний портал «Банкрутство & Ліквідація».

Як зазначається, серед підозрюваних:

- колишній голова правління ПАТ КБ «ПриватБанк» (ч.5 ст. 191, ч.1 та ч.2 ст. 366 КК України);

- колишній перший заступник голови правління ПАТ КБ «ПриватБанк» (ч.5 ст. 191 КК України);

- колишня керівниця одного з підрозділів ПАТ КБ «ПриватБанк», яка одночасно обіймала посаду першої заступниці голови правління у пов`язаній страховій компанії (ч.5 ст. 191, ч.1 та ч.2 ст. 366 КК України).

"Слідство встановило, що підозрювані у грудні 2016 року за день до визнання ПриватБанку неплатоспроможним на підставі неправдивих документів виплатили коштом банку понад 136,89 млн грн на користь страхової компанії, пов`язаної з кінцевими бенефіціарами ПриватБанку.

22 лютого 2021 року, за оперативною інформацією, перший ексзаступник голови правління планував покинути Україну на приватному літаку у напрямку Відня, вилетівши з Дніпра. Завдяки зусиллям керівника групи детективів та Директора НАБУ, які звернулися до Державіаслужби, літак здійснив посадку в аеропорту «Бориспіль», після чого правоохоронці розпочали слідчі дії — експосадовця затримали в порядку ст. 208 КПК України", - йдеться у повідомленні НАБУ.

Екс-голові правління та посадовиці банку про підозру повідомлено у порядку ст. 135, ст. 278 КПК України, а саме — надіслано поштою, оскільки місцезнаходження підозрюваних не встановлено. Вирішується питання про обрання затриманому екс-першому заступнику голови правління банку запобіжного заходу. Тривають слідчі дії.

Наведений епізод — один із низки, які досліджують детективи НАБУ, відколи восени 2019 року підслідність у всіх кримінальних провадженнях щодо «ПриватБанку» визначена за детективами НАБУ. Розслідування у всіх цих епізодах триває.

Коментарі
Додати коментар