До новин

Боргові проблеми харківського «Електроважмашу» має вирішити Фонд держмайна – ОДА

03 березня, 2021
Борги
Боргові проблеми харківського «Електроважмашу» має вирішити Фонд держмайна – ОДА

Проблеми ДП «Електроважмаш», співробітники якого перекрили 1 березня Московський проспект через зарплатні борги, має в стислі терміни вирішити Фонд державного майна України.

Про це на брифінгу сказав начальник управління розвитку промисловості Харківської облдержадміністрації Володимир Міщенко, повідомляє інформаційний портал «Банкрутство & Ліквідація» з посиланням на передає Укрінформ.

«Обласна державна адміністрація підтримує прагнення людей, які виживають без зарплати, у яких накопичуються борги за комунальні послуги, однак пропонує робити це без порушення законодавства, без перекриття центральної вулиці міста. Позиція обласної адміністрації: орган управління – Фонд державного майна України - на сьогодні має усі повноваження та повинен в найкоротший термін вирішити питання завантаження підприємства роботою, призначити новий менеджмент та остаточно погасити заборгованість із заробітної плати», - сказав Міщенко.

Він додав, що враховуючи значення підприємства для оборони та економіки ОДА залишає за собою право звернутися до Кабміну, РНБО та Президента.

Нагадаємо, зранку 1 березня у Харкові понад 100 працівників ДП «Електроважмаш» перекрили Московський проспект поблизу станції метро «Індустріальна» - вимагали виплатити заборговану зарплатню. Через акцію виникли затори, рух в бік центра міста був паралізований повністю.

Згодом у профкомі «Елетроважмашу» заявили, що в разі непогашення боргів із зарплати співробітники вийдуть на нові акції протесту. За словами голови профкому ДП Дмитра Никоненка, за підприємством є понад 40 млн грн боргу.

Коментарі
Додати коментар