До новин

Укрексімбанк реструктурує борг девелопера готелю Hilton

13 квітня, 2021
Законодавство
Укрексімбанк реструктурує борг девелопера готелю Hilton

Глава правління Укрексімбанку Євген Мецгер повідомив, що сьогодні відбулися збори кредиторів ТОВ "Міжнародно-діловий центр", на яких погоджено початок реструктуризації заборгованості компанії відповідно до закону "Про фінансову реструктуризацію".

Про це повідомляє інформаційний портал «Банкрутство & Ліквідація» із посиланням на Фінбаланс.

Як уточнюється в повідомленні держбанку, відповідну процедуру він відкрив на початку квітня. У рамках фінансування цієї компанії, яке розпочалося у 2009 році, було здійснено інвестиційний проект з будівництва багатофункціонального комплексу в центрі Києва, до якого входять апартаменти класу «Deluxe» та готель рівня «5 зірок» під управлінням міжнародної мережі Hilton Hotels & Resorts.

Коментар глави правління Укрексімбанку Євгена Мецгера: «Закон «Про фінансову реструктуризацію» надає дієвий інструментарій для вирішення у досудовому порядку питання оздоровлення фінансового активу. Реструктуризація заборгованості дозволяє уникнути процедури банкрутства та відновити господарську діяльність позичальника шляхом зміни основних умов виплати його грошових зобов’язань.

Можливі сценарії реструктуризації, які будуть прийнятні для банку та здійсненні для позичальника в нових реаліях ринку, визначатимуться на підставі звіту незалежного експерта, в якості якого залучено міжнародну компанію Ernst & Young».

В Укрексімбанку додають, що "погіршення фінансового стану позичальника та його можливостей з обслуговування кредиту відбулось внаслідок суттєвого впливу Covid-19 на діяльність готельного бізнесу і зниження попиту на елітні апартаменти", "водночас унікальність об’єкту, місце розташування та наявність готелю, якій функціонує під егідою відомого світового бренду, дають підстави позитивно оцінювати подальші перспективи діяльності компанії" (цитата).

За даними держреєстру, кінцевими бенефіціарами ТОВ "Міжнародно-діловий центр" є Олександр Роднянський, Борис Фуксман, Лілі Фіщельсон, Сергій Невечеря, Євген Бєсараб.

Коментарі
Додати коментар