До новин

Зеленський підтримує пропозицію списати борги тепловиків перед "Нафтогазом"

04 червня, 2021
Законодавство
Зеленський підтримує пропозицію списати борги тепловиків перед "Нафтогазом"

Президент Володимир Зеленський заявив, що підтримує пропозицію щодо списання боргів підприємств ТКЕ перед НАК "Нафтогаз України".

Про це він сказав під час засідання Палати місцевих влад Конгресу місцевих та регіональних влад, повідомляє інформаційний портал «Банкрутство & Ліквідація» із посиланням на  Офіс президента.

"Одна з тем, якій була приділена значна увага під час засідання, стосувалася підготовки регіонів до опалювального сезону. Володимир Зеленський висловився на підтримку пропозиції щодо списання боргів підприємств ТКЕ перед НАК "Нафтогаз України".

Водночас глава держави зазначив, що, відповідно до українського законодавства, ціни на газ мають бути ринковими", - йдеться у повідомленні.

"Проте держава як акціонер зверталася до НАК, і "Нафтогаз" запровадить енергетичні пакети, які за ціною були б найкращими чи не в усій Європі", - додав Зеленський.

Коментарі
Додати коментар