До новин

Мін’юст відзвітував про роботу ДВС: ще перед 1170 працівниками погашено зарплатні борги

11 червня, 2021
Борги
Мін’юст відзвітував про роботу ДВС: ще перед 1170 працівниками погашено зарплатні борги

Органи Державної виконавчої служби Міністерства юстиції упродовж минулого тижня стягнули на користь 1170 працівників 18,4 млн грн заборгованості із заробітної плати.

Про це повідомляє інформаційний портал «Банкрутство & Ліквідація» з посиланням на пресслужбу відомства.

Найбільшу суму – 7,1 млн грн – стягнуто органами ДВС у Кіровоградській області з Комунального підприємства «Теплоенергетик» на користь 790 працівників. Кошти списано з рахунків боржника. Документи пред’явлено на виконання у травні 2021 року.

4 млн грн стягнуто з Державного підприємства «Вугільна компанія «Краснолиманська». Завдяки органам Державної виконавчої служби у Донецькій області зарплату отримали 39 працівників. Кошти списано з рахунку боржника. Останній виконавчий документ приєднано до зведеного провадження у червні 2021 року.

Органи ДВС в місті Києві стягнули з Акціонерного товариства «Українська залізниця» 2,2 млн грн на користь 22 працівників. Борг стягнуто з рахунків боржника. Документи пред’явлені на виконання упродовж 2020 року.

«З початку 2021 року органи Державної виконавчої служби Міністерства юстиції стягнули 292,6 млн грн. Заборгованість з виплати зарплати повністю погашена 21 411 працівникам», - зазначили у відомстві.

Коментарі
Додати коментар