До новин

Окупована Донеччина: зарплатні борги перед шахтарями продовжують зростати

11 червня, 2021
Борги
Окупована Донеччина: зарплатні борги перед шахтарями продовжують зростати

На території донецької області, яка тимчасово перебуває під контролем бойовиків так званої «ДНР», склалася критична ситуація з виплатами заробітної плати шахтарям так «державних» підприємств, які знаходяться в сфері управління окупаційного «міністерства вугілля та енергетики».

Поки окупанти і їхні російські куратори не поспішають погашати заборгованості, які постійно збільшуються, повідомляє інформаційний портал «Банкрутство & Ліквідація» з посиланням на дані Інформаційного спротиву.

Зазначається, що загальна сума, необхідна для виплати заборгованостей по зарплатам за березень 2021 року становить 336,8 мільйона рублів, при цьому, за квітень поточного року грошей необхідно ще більше - 476 млн рублів. Такі дані містяться в документах, які підготувала окупаційна адміністрація.

Показово, що деякі підприємства вугледобувної галузі так званої «ДНР» в ці місяці взагалі не отримували грошей для виплати зарплат. Це шахти об'єднань «Артемвугілля», «Орджонікідзевугілля». А шахтарям «Макіїввугілля» в березні виділили лише 3,5% коштів від необхідного.

При цьому тільки на одній шахті в ОРДО в березні і квітні фактично повністю виплатили зарплати шахтарям - це «Комсомолець Донбасу». Це пов'язано з тим, що окупанти вважають цю шахту «вітринною» і використовують її в пропагандистських цілях, розповідаючи про «процвітання» псевдореспубліки.

Окупанти окремим рядком прописали і мінімальну суму, необхідну для виплати зарплат. Інформаційний спротив зазначає, що це свідчить про те, що в ОРДО з фінансами настала реальна криза і повністю розраховуватися з шахтарями там не збираються.

Коментарі
Додати коментар