До новин

У Вінниці відремонтують парк відпочинку підприємства-банкрута

19 серпня, 2015
Банкрутство підприємств
У Вінниці відремонтують парк відпочинку підприємства-банкрута

Вінницький парк «Хімік» планують відремонтувати та зробити його зеленим оазисом. Колись парком опікувався хімічний завод Вінниці, але сам завод давно став банкрутом.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на Vinnitsa Life.

В даний час парк на баланс міста передає одна з релігійних організацій, якій парк належав раніше.

Необхідність цього назріла давно – парк у занедбаному стані. Він давно став місцем відпочинку, здебільшого, п’яниць та волоцюг. Відвідувачі парку говорять, що тут страшно гуляти з дітьми — скрізь бите скло, а дитячий майданчик – в аварійному стані. У парку «Хіміку» не працює освітлення, нема урн, а посеред алеї – руїна старого фонтану.

У департаменті комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради повідомили, що парк «Хімік» планують відремонтувати. «Поки що комунальним службам дано доручення прибирати парк щотижня. Прибирати скло, папір, сміття. Працівники «Вінницязеленбуду» провели обстеження дерев. Визначили сухі», - повідомив представник департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міськради Олексій Головацький.

Як повідомив директор підприємства «Вінницязеленбуд» Ігор Любовський, у парку вже підкосили траву, зрізали 18 аварійних дерев. «Цього року кошти на відновлення парку у бюджет міста ми не закладали, адже ми не планували його ремонтувати цього року. Кошти на ремонт закладемо наступного року в бюджет. Я у цьому парку був останній раз ще коли на хімзаводі працював. Мені важко сказати, які роботи ми там будемо робити. Але відновлювати парк будемо. Складемо план», - розповів він.

Коментарі
Додати коментар