Минулого тижня Державна виконавча служба стягнула для 344 працівників заборговану зарплату
Органи державної виконавчої служби Міністерства юстиції упродовж минулого тижня стягнули на користь 344 працівників 6,8 млн грн заборгованості із заробітної плати.
Про це повідомляє інформаційний портал «Банкрутство & Ліквідація» із посиланням на пресслужбу Мін'юсту.
Найбільшу суму – 1,4 млн грн – стягнуто органами державної виконавчої служби Міністерства юстиції міста Києва з Акціонерного товариства «Українська залізниця» на користь 2 працівників. Кошти стягнуто з рахунків боржника, перше виконавче провадження відкрито у 2020 році.
1,3 млн грн на користь 138 працівників стягнуто органами державної виконавчої служби Міністерства юстиції у Львівській області з Комунального підприємства «Червоноградтеплокомуненерго». Кошти стягнуто з рахунків боржника. Виконавчі провадження відкрито у жовтні 2021 року.
Органи державної виконавчої служби у Одеській області стягнули з Державного підприємства «Ренійський морський торговельний порт» 994,6 тис. грн на користь 22 працівників. Кошти стягнуто з рахунків боржника. Виконавчі провадження відкрито у 2020 році.
З початку 2021 року органи державної виконавчої служби Міністерства юстиції України стягнули 559,5 млн грн. Заборгованість з виплати зарплати повністю погашена 38 965 працівникам.
Коментарі
Новини за темою
-
Борги 23 лютого, 2022 -
Борги 23 лютого, 2022"Полтаваобленерго" відсудило в "Енергоринока" майже 230 мільйонів
-
Борги 23 лютого, 2022ДІУ не переконала суди визнати припиненими її борги перед Дельта Банком
-
Борги 20 лютого, 2022