До новин

Зарплатна заборгованість перед шахтарями становить 1,2 мільярда

14 січня, 2022
Борги
Зарплатна заборгованість перед шахтарями становить 1,2 мільярда

Загальний зарплатний борг перед працівниками вугільних підприємств становить 1,2 млрд грн.

Про це очільник Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець написав у Facebook, це повідомляє інформаційний портал «Банкрутство & Ліквідація».

"За офіційними даними Міненерго станом на 10.01 зарплатна заборгованість перед шахтарями становить 1,2 млрд грн… Призупинені акції протесту гірників можуть розпочатися з новою силою уже наприкінці січня-лютого 2022 року. Бо шахтарі-протестувальники попереджали: якщо ситуація не виправиться і зарплата не виплачуватиметься вчасно – вони залишають за собою право повернутися до активних протестних дій", - зазначив він.

За словами Волинця, влада досі не розробила чіткого механізму виплати боргів, також нема плану розрахунку з шахтарями на найближчий рік.

"Тими грошима, що шахтарі отримали напередодні свят, вже сплачено за комунальні послуги, зроблені виплати по позиках та кредитах, занесені борги до місцевих магазинів, в яких протягом жовтня – грудня шахтарі брали продукти через "кредитний зошит", - пояснив він.

Він додав, що виплачені в останні дні року 892 млн грн боргу дещо знизили протестні настрої в трудових колективах, але глобально проблеми не вирішили.

Коментарі
Додати коментар