Регулятор виявив фінустанову, що порушує вимоги "колекторського" закону
Національний банк виявив факти порушення вимог законодавства щодо взаємодії зі споживачами під час врегулювання простроченої заборгованості з боку ТОВ "СОС Кредит" (ЄДРПОУ 39487128).
Про це повідомляє інформаційний портал «Банкрутство & Ліквідація» із посиланням на НБУ.
Йдеться про порушення вимог щодо етичної поведінки, визначених у статті 25 Закону України "Про споживче кредитування".
До ТОВ "СОС Кредит" Національний банк застосував захід впливу у вигляді штрафу в мінімальному розмірі 51 тис. грн за порушення вимог щодо етичної поведінки.
Таке рішення Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг ухвалив на засіданні 11 лютого 2022 року.
Коментарі
Новини за темою
-
Законодавство 13 червня, 2025У США заарештували російського підприємця, який купував американські технології
-
Законодавство 14 травня, 2025Бізнес запросив у банків кредитів на енергетику на 85 мільярдів, отримав вп'ятеро менше
-
Законодавство 09 травня, 2024Аграрії можуть отримати компенсацію за купівлю сільгосптехніки вже у 64 українських виробників
-
Законодавство 07 травня, 2024У першому кварталі ФОП сплатили єдиного податку на 160% більше, ніж торік