Перш ніж закрити збанкрутілий Прайм-Банк, з нього вивели 2 млрд грн

Перед закриттям через неплатоспроможність Прайм-Банку з нього в кінці 2014 року вивели більше 2 млрд гривень.
Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на ухвалу Печерського суду Києва.
Згідно з матеріалами справи, МВС почало розслідування стосовно керівників Прайм-Банку, який контролювала дружина екс-регіонала Олександра Волкова Майя, у лютому цього року. Їх підозрюють у великій розтраті коштів.
Порушення виявив Нацбанк під час перевірки діяльності фінустанови за період з липня по вересень 2014 року.
Інспектори встановили, що в цей період компанії «Крона-Текс», «Анкотекс», «Фера Опттрейд», «Прим-Фінком Кс», «Кб «Моноформат» перерахували на користь широкого кола фізосіб 2,052 мільярда гривень.
Всю цю суму одержувачі перевели в готівку через касу Прайм-Банку.
При цьому переведення в готівку відбувалося навіть без відкриття поточних рахунків.
Треба зазначити, що Прайм-Банк пов'язують з Майєю Волковою, дружиною колишнього депутата від Партії регіонів Олександра Волкова.
У жовтні 2014 року НБУ відніс Прайм-Банк до категорії неплатоспроможних через сумнівні фінансові операції.
Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, 7 вересня Фонд гарантування почав задоволення вимог кредиторів сьомої черги Прайм-Банку.
Коментарі
Новини за темою
-
Резонансні справи
03 жовтня, 2022З візитівки автопрому – до судових суперечок. Ліквідація "Богдан Моторс" заходить у глухий кут
-
Резонансні справи
24 лютого, 2022ФГВФО не зміг відсудити в НБУ 277 млн грн, які виплатив вкладникам банку "Базис"
-
Резонансні справи
21 лютого, 2022 -
Резонансні справи
22 лютого, 2022