До новин

«Укравтодор» почав процедуру ліквідації «Автомобільних доріг України»

24 вересня, 2015
Ліквідація
«Укравтодор» почав процедуру ліквідації «Автомобільних доріг України»

Державне агентство автомобільних доріг («Укравтодор») оприлюднило наказ про ліквідацію ПАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України».

Про це повідомляє портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на інформацію, розміщену на сайті бази даних Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку про ринок цінних паперів.

Так, повідомляється, що ПАТ «ДАК «Автомобiльнi дороги України» (компанiя) за вх. №01/698 вiд 22.09.2015 отримала наказ №215 вiд 16.09.2015 Державного агентства автомобiльних дорiг України (Укравтодор), як вищого органу компанiї «Про припинення ПАТ «ДАК «Автомобiльнi дороги України».

«Згiдно зазначеного наказу, з метою пiдвищення ефективностi управлiння дорожнiм господарством України, керуючись положеннями Цивiльного кодексу України, Господарського кодексу України, Закону України «Про управлiння об'єктами державної власностi», статуту ПАТ «ДАК «Автомобiльнi дороги України», на виконання постанови Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 10.07.2015 №576 «Про деякi питання публiчного акцiонерного товариства «Державна акцiонерна компанiя «Автомобiльнi дороги України» припиняється ПАТ «ДАК «Автомобiльнi дороги України» (код ЄДРПОУ 31899285) шляхом ліквідації», - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, для розгляду вказаного питання загальнi збори акцiонерiв не проводились, оскiльки єдиним акцiонером компанiї є держава в особi Державного агентства автомобiльних дорiг України.

«Наказом призначено лiквiдацiйну комiсiю ПАТ «ДАК «Автомобiльнi дороги України» та встановлено строк заявлення кредиторами своїх вимог до компанiї - два мiсяцi з дня оприлюднення повiдомлення про внесення запису до Єдиного державного реєстру юридичних осiб та фiзичних осiб-пiдприємцiв щодо прийняття рiшення Укравтодору про припинення ПАТ «ДАК «Автомобiльнi дороги України», - відзначається у повідомленні.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, на початку липня Кабінет міністрів ухвалив рішення про ліквідацію ДАК «Автомобільні дороги України».

Коментарі
Додати коментар