До новин

На війні з російськими окупантами загинув відомий харківський АК Дмитро Антоненко

28 червня, 2022
Новини
На війні з російськими окупантами загинув відомий харківський АК Дмитро Антоненко

Воїн ЗСУ Дмитро Антоненко загинув у боях за Україну

У боях за Україну загинув відомий харківський адвокат, арбітражний керуючий Дмитро Антоненко. Він був одним із керуючих партнерів об'єднання ACF Parters.

Про це повідомив його колега і друг, депутат Харківської міськради Ігор Черняк, який з початку вторгнення рф також вступив до лав ЗСУ.

Під час війни  Дмитро Антоненко без вагань пішов захищати рідну землю. Без батька залишилася донька Олександра, без чоловіка дружина Тетяна.

"Загинув Дмитро Антоненко. Мій найкращий друг. Найкращий адвокат. Найкращий батько. Найкращий чоловік. Найкращий син. Загинув в бою під час виконання своїх обов'язків", — написав Черняк.

Напередодні, 27 червня, військовослужбовці групи спеціального призначення, серед яких був і солдат Антоненко, перебували в західній околиці населеного пункту Слатино з бойовим завданням корегування вогню артилерії за допомогою квадрокоптеру. Відстежувався противник, що проводив наступальні дії у населеному пункті Дементіївка, Харківської області.

Російськими окупаційними військами було здійснено обстріл бойових порядків групи з реактивної системи залпового вогню, внаслідок чого Дмитро Антоненко отримав осколкові поранення голови, несумісні з життям.

Редакція інформаційного порталу «Банкрутство & Ліквідація» висловлює свої щирі співчуття родині Дмитра, його друзям й колегам, побратимам та всій спільноті арбітражних керуючих.

Це величезна втрата!

Сумуємо з вами.

Подумки з родиною.

Покойся з миром, Герой!

Реквізити картки для допомоги родині:

4149439000241152 Ленева Татьяна Дмитриевна

Коментарі
Додати коментар