До новин

"Нафтогаз" просить тримачів єврооблігацій про реструктуризацію та додав нові умови

05 серпня, 2022
Новини
"Нафтогаз" просить тримачів єврооблігацій про реструктуризацію та додав нові умови

НАК "Нафтогаз України" повторно попросив держателів євробондів через їхнього емітента Kondor Finance plc про відстрочку виплат за ними на два роки.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

У повідомленні зазначається, що на відміну від попереднього запиту, компанія пропонує відстрочити погашення та відповідно продовжити обіг на два роки не лише євробондів-2022, а і євробондів-2024 та євробондів-2026.

"Запитуване відстрочення термінів погашення та процентних платежів із погляду грошових потоків загалом відповідає умовам, запропонованим іншими українськими державними емітентами, та умовам, внесеним у запит згоди, ініційований українським сувереном 20 липня 2022 року", – наголошується в біржовому повідомленні.

Запуск нового запиту згоди затверджено розпорядженням Кабінету Міністрів №670 від 1 серпня 2022 року.

"Уряд наполегливо рекомендує інвесторам підтримати ці пропозиції, "які є частиною зусиль України щодо проактивного управління своїми борговими зобов'язаннями та борговими зобов'язаннями важливих державних структур перед інвесторами, приділяючи при цьому пріоритетну увагу важливим стратегічним цілям", – йдеться у повідомленні.

Дедлайн голосування за запитом згоди – 16:00 12 серпня, а збори й оголошення результатів призначено на 17 серпня.

Раніше голова правління НАК Юрій Вітренко зазначав, що для отримання згоди держателів єврооблігацій на перших зборах кворум має становити 2/3 загальної номінальної вартості єврооблігацій. "За" мають проголосувати 75% учасників зборів.

Коментарі
Додати коментар