Німецька поліція провела обшуки у відділеннях UBS, пов’язаних з олігархом Усмановим
У ході розслідування щодо підозрюваного у відмиванні грошей російським олігархом Алішером Усмановим німецькі правоохоронці обшукали відділення банку UBS у Франкфурті та Мюнхені.
Про це повідомляє Reuters.
За словами речника прокуратури Франкфурта, розміри відмивання грошей становлять десятки мільйонів євро. Він додав, що обшуки проводилися в банках з рахунками, пов'язаними з Усмановим.
Німецька поліція, яка розслідує звинувачення Усманова у відмиванні грошей, вже обшукала розкішну моторну яхту на півночі Німеччини.
Співробітники генеральної прокуратури у Франкфурті та федеральної кримінальної поліції разом із прокуратурою Мюнхена також провели обшук двох об’єктів нерухомості в Місбаху, південна Баварія, у рамках розслідування.
Обвинувачений підозрюється в організації у 2017-2022 роках кількох операцій з метою приховати їх походження, повідомили в прокуратурі.
Прессекретар Усманова категорично відкинув ці звинувачення, назвавши їх необґрунтованими, неправдивими та наклепницькими.
Коментарі
Новини за темою
-
Новини 05 березня, 2026Свириденко пообіцяла ФОПам поріг ПДВ у 4 млн грн — більшість підприємців змін не відчують
-
Новини 05 березня, 2026Ринок електромобілів в Україні обвалився після повернення ПДВ
-
Новини 05 березня, 2026 -
Новини 05 березня, 202617 підозрюваних отримали держгранти на теплиці — і не посадили жодного куща