До новин

Державний хлібокомбінат у Луцьку банкрутує з боргами на півмільярда

23 жовтня, 2015
Банкрутство підприємств
Державний хлібокомбінат у Луцьку банкрутує з боргами на півмільярда

Державне підприємство «Луцький комбінат хлібопродуктів №2» банкрутує з боргами на загальну суму 472,02 млн гривень.

Про це свідчить постанова Вищого господарського суду від 6 жовтня, повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація.

Провадження у справі про банкрутство «Луцького хлібокомбінату №2» було порушено за заявою ПП «Рать». У травні 2015 суд затвердив реєстр вимог кредиторів. Державний хлібокомбінат винен 15,78 млн грн приватним фірмам, а також 17,98 млн грн — податковій інспекції, 56,94 млн грн — Аграрному фонду, 61,06 млн грн — ПАТ «Аграрний фонд» та 319,89 млн грн — Державному агентству резерву України.

«Луцький хлібокомбінат №2» намагався через суд скасувати вимоги Держрезерву, які складаються з 194,81 млн грн. — вартість зниклих з хлібокомбінату 47,7 тис т зерна, а також 125,08 млн грн штрафу та пені.

Хлібокомбінат вказував, що за привласнення вказаного зерна торік були засуджені директор держпідприємства і його заступниця. Зокрема, їх зобов’язали виплатити на користь Держрезерву 45,27 млн грн збитків.

Та суд вказав, що вирок винесено посадовим особам, а кредиторські вимоги заявлено до юридичної особи — ДП «Луцький КХП №2».

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, Дніпропетровський хлібокомбінат №2 визнано банкрутом.

Коментарі
Додати коментар