До новин

В Одесі порушили справу проти юракадемії Ківалова та санатора Чорноморського пароплавства

27 жовтня, 2015
Резонансні справи
В Одесі порушили справу проти юракадемії Ківалова та санатора Чорноморського пароплавства

Кримінальне провадження розпочато за фактом протиправних дій посадових осіб Національного університету «Одеська юридична академія», які у змові зі службовцями Фонду держмайна України та керуючим санацією Державної судноплавної компанії «Чорноморське морське пароплавство» заволоділи будівлями і спорудами та земельною ділянкою Міжрейсової бази моряків.

Про це заявив заступник прокурора області Олега Жученко, інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснює Слідче управління Головного управління МВС України в Одеській області.

Як повідомлялося, в липні 2013 року Одеська міськрада внесла зміни до детального плану територій в межах вулиць Посмітного, Тінистій, Сонячній, Генуезької і Гагарінського плато в Одесі, дозволивши тим самим будівництво церковно-парафіяльної школи на міжрейсовій базі моряків.

З проханням внести відповідні зміни в ДПТ до міськради звернулися Національний університет «Одеська юридична академія» та Благодійний фонд «Студентська церква».

Іншим своїм рішенням міськрада дозволила БФ «Студентська Церква» розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1,913 га з цієї території.

Виділення землі і будівництво церковно-парафіяльної школи на міжрейсовій базі моряків в Одесі супроводжувалося безліччю скандалів і конфліктом між Ігорем Марковим і Сергієм Ківаловим. Депутати звинуватили один одного в спробі захопити територію міжрейсової бази моряків з метою побудувати там житлову або комерційну нерухомість і навіть перейшли до взаємних образ.

Конфлікт закінчився формальним примиренням за участю митрополита Одеського та Ізмаїльського Агафангела. Проте потім Маркова арештували, після чого він був позбавлений повноважень нардепа в судовому порядку.

Тим часом будівництво церковно-парафіяльної школи тривало. У січні цього року на храмі школи спорудили дзвони.

Коментарі
Додати коментар