До новин

Російські АЗС стали збитковими

11 вересня, 2023
Новини
Російські АЗС стали збитковими

Російські автозаправні станції вже третій місяць зазнають збитків через зростання біржових цін на паливо.

Про це пише російське видання "Ведомости" з посиланням на дані дослідницької групи "Петромаркет". 

"Торгівля бензином перебуває в від'ємній зоні з середини червня, дизельного пального - з середини серпня", - йдеться в дослідженні.

Так, маржа заправок по бензину Аі-92 і Аі-95 на початок вересня в середньому становила мінус 3 руб./л, по дизелю - мінус 2 руб./л.

Негативну маржинальність при продажу бензину А-95 підтверджують і в російській Незалежній паливній асоціації.

Хоча там стверджують, що продаж Аі-92 і дизпалива все ще вигідні для власників автозаправок, але їхня маржа не перевищує 63 копійки на літрі.

Через це найбільші російські мережі АЗС, зокрема "Лукойл", "Роснефть" та "Татнефть", урізають акції для покупців та скасовують знижки або не продовжують діючі. Мережі АЗС відмовляються від додаткових знижок і кешбеку через зниження маржинальності.

Коментарі
Додати коментар