До новин

VI Business & Legal Real Estate Forum відбудеться 4 жовтня 2023 року в Києві

19 вересня, 2023
Новини
VI Business & Legal Real Estate Forum відбудеться 4 жовтня 2023 року в Києві

Портал «Банкрутство & Ліквідація» виступає інформаційним партнером VI Business & Legal Real Estate Forum, який відбудеться 4 жовтня 2023 року в Києві в готелі «Прем’єр Палац» та онлайн.

"Що відбувається на ринку нерухомості України просто зараз і як планується відбудова України — ці та інші питання у фокусі уваги VI Business & Legal Real Estate Forum, що відбудеться 4 жовтня 2023 року.

Нині, за даними ЛУН, 80% новобудов відновили продажі, але 20% — повністю зупинилися. Активними є Київ та область, Львівська, Івано-Франківська й Закарпатська області. У глобальному плані друга економіка світу — китайська — має проблеми на ринку нерухомості. Evergrande, один із найбільших забудовників, проходить процедуру банкрутства в США. Ще один великий девелопер — Coruntry Garden — за підсумками першого півріччя 2023-го може отримати чистий збиток у розмірі $6,2−7,5 млрд долл. США. Європейський обсяг інвестицій у нерухомість після постковідного пожвавлення на початку 2022 року впав приблизно на 14% за результатами цілого року.

Чи впливають глобальні тренди на українську нерухомість? Ми запрошуємо девелоперів, інвесторів, банкірів, архітекторів, народних депутатів, представників профільних міністерств і відомств, місцевих органів самоврядування, суддів, юристів зі сфери нерухомості долучитись до участі у VI Business & Legal Real Estate Forum!" - йдеться в презентації форуму.

Дата проведення: 4 жовтня 2023 року

Час проведення: 10:00–18:00

Місце проведення: готель «Прем’єр Палац», вул. Чикаленка, 29, Київ, Україна / онлайн

Організатор: видавництво «Юридична практика»

Генеральний партнер: АФ «Грамацький і Партнери»

Експертний партнер: ADER HABER

Професійний партнер: АО Les

Усі теми для обговорення поділено на такі ключові блоки:

  1. Будівельний бізнес під час війни.
  2. Відбудова України
  3. Операції з комерційною нерухомістю
  4. Battle. Збереження культурної спадщини

Програма та реєстрація: https://pravo.ua/event/estate2023

Коментарі
Додати коментар