До новин

АРМА передало один з авіазаводів в управління "Мотор Січі"

20 листопада, 2023
Новини
АРМА передало один з авіазаводів в управління "Мотор Січі"

Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) передало 100% корпоративних прав одного з авіаційних заводів до АТ "Мотор Січ" - договір управління підписали 15 листопада.

Про це повідомляє пресслужба АРМА.

"За ініціативи АРМА було схвалено розпорядження Кабінету міністрів та передано завод у користування Міністерства оборони України.

Назва об’єкту не розголошується з безпекових причин", - пояснили в Агентстві.

"Передача зазначених корпоративних прав від АРМА до АТ "Мотор Січ" - це історія про настання невідворотної економічної відповідальності В'ячеслава Богуслаєва, власника авіазаводу та особи, якій інкриміновано колабораційну діяльність, пособництво державі-агресору та надання сприяння терористичній організації.

Встановлення контролю над корправами авіазаводу забезпечить його безперебійну роботу, поліпшить якість управління компанією і дозволить обом підприємствам працювати на оборонний сектор України до та після перемоги над нашим ворогом", - заявила голова АРМА Олена Дума.

В АРМА не назвали назву об'єкта, але раніше Міністерство економіки офіційно заявляло про рішення передати "Мотор Січі" Вінницький авіазавод. Раніше активами на це підприємство володів В’ячеслав Богуслаєв, якого затримали в Україні у жовтні минулого року.

Коментарі
Додати коментар