До новин

Антикорупційне бюро перевірить Петренка та депутатів з НФ на причетність до рейдерства

21 грудня, 2015
Резонансні справи
Антикорупційне бюро перевірить Петренка та депутатів з НФ на причетність до рейдерства

Національне антикорупційне бюро України прийняло заяву президента компанії «Житомирська кондитерська фабрика» Ігоря Бойка про спробу рейдерського захоплення, до якого причетні міністр юстиції Павло Петренко та декілька народних депутатів з фракції «Народний фронт».

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на «Українську правду».

В коментарі УП Бойко заявив, що до спроби рейдерства причетні міністр юстиції Павло Петренко, депутати Ради від «Народного фронту» Сергій Пашинський, Тетяна Чорновол, Вадим Кривенко, Павло Дзюблик, екс-співвласник фабрики Юрій Лещинський, держреєстратор Житомира Лоханчук, екс-директор «Житомирторфа» Олександр Рогаль, начальник департаменту реєстраційної служби при Мін'юсті Сергій Бенедисюк.

За словами Бойка, розслідування ведеться за статтею про незаконне заволодіння майном. Він додав, що фабрику відмовляються повернути в держреєстр, рахунки арештовані, а податкова анулювала свідоцтво платника податку.

У свою чергу Пашинський на своїй сторінці у Facebook написав, що рейдером насправді є сам Бойко, який раніше захопив фабрику. Він також опублікував відповідну заяву на ім'я директора НАБУ Артема Ситника.

Водночас міністр юстиції Павло Петренко на своєму Facebook звернувся до Національного антикорупційного бюро, щоб вони провели перевірку інформації щодо нібито причетності керівництва Міністерства юстиції до даного корпоративного конфлікту.

«Ще раз зазначаю, Міністерство юстиції не вчиняло жодних юридичних дій стосовно даного підприємства», - заявив він.

Як відомо, у кінці листопада компанія повідомила, що Пашинський готує її захоплення за допомогою незаконних рішень тернопільського суду. Бойко тоді заявляв, що для цього у Житомир були направлені автобуси з тітушками.

Сам Пашинський від цього відхрещувався. За його словами, фабрику у 2011 році у справжнього власника відібрали екс-заступник глави Адміністрації президента Андрій Портнов і фінансист Януковича Юрій Іванющенко. Він допустив, що зараз справжній власник повертає свою власність.

Коментарі
Додати коментар