До новин

Готель «Либідь» опинився в аварійному стані через дії орендарів - РВС банк

29 грудня, 2015
Резонансні справи
Готель «Либідь» опинився в аварійному стані через дії орендарів - РВС банк

«РВС банк», якому належать майнові права на готельний комплекс «Либідь», звинуватив підприємця Мстислава Скоробогатова і близькі до нього структури, що контролюють комплекс, в доведенні готелю до аварійного стану.

Про це інформаційному порталу Банкрутство & Ліквідація повідомили у прес-службі банку.

Згідно з результатами моніторингу, проведеного інвентаризаційною комісією банку, в готелі грубо порушуються правила протипожежної та санітарної безпеки, ігнорується необхідність термінового ремонту ряду технічних та житлових приміщень та інженерних мереж готелю. Члени комісії також повідомили про скарги постояльців готелю, підозрюють наявність у стінах готелю організованої мережі проституції і продажу психотропних речовин.

«Це свідома позиція так званої адміністрації готелю, - зазначає адвокат «РВР банку» Олександр Кравченко, - люди, які силовим способом утримують «Либідь», розуміють, що не мають на це жодних законних підстав, і рано чи пізно їм доведеться звідти піти. І тому прагнуть викачати з готелю і з самої ситуації по максимуму. З жалем змушені констатувати, що поки готель знаходиться під контролем людей Скоробогатова, ми не можемо гарантувати постояльцям безпечне і комфортне проживання. Це пов'язано як зі станом самого будинку і його обслуговуванням, так і з відверто кримінальним контингентом, який поселила адміністрація для охорони будівлі від власника».

Як повідомляє прес-служба «РВС банку», фінансова установа продовжить наполягати на реалізації своїх законних прав, і має намір отримати доступ до власного майна в установленому законом порядку.

Наголошується, що компанії, пов'язані з підприємцем Мстиславом Скоробогатовим, відмовляються виконувати свої кредитні зобов'язання в розмірі 28 мільйонів доларів. За даними банку, позичальники незаконно утримують заставне майно - будівлю готельного комплексу «Либідь» у Києві, право власності на яку в судовому порядку визнано за «РВС банком».

Нагадаємо, ПАТ «Перехідний банк «РВС БАНК» було створено на базі неплатоспроможного банку ПАТ «ОМЕГА БАНК».

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, Фонду гарантування заборонили ліквідувати правонаступника Омега Банку.

Коментарі
Додати коментар