Офіс Президента України закликав ЄС збільшити інвестиції в український ОПК
Українські підприємства оборонно-промислового комплексу мають значний потенціал для виробництва, але потребують стабільної фінансової підтримки.
Про це заявив заступник керівника Офісу Президента України Ігор Жовква під час зустрічі з делегацією Європейського Союзу, повідомляється на сайті Президента України.
Важливо збільшити інвестиції в український ОПК, зазначив Жовква.
Керуюча директорка з питань миру, безпеки та оборони Європейської служби зовнішніх дій (EEAS) Бенедікта фон Зехерр-Тосс, яка очолила делегацію, запевнила, що ЄС прагне поглиблення інтеграції України у європейську систему безпеки та оборони. І зацікавлений у зростанні виробництва оборонної продукції в державах, що є його членами.
"Основна увага під час зустрічі – актуальним військовим потребам України, зокрема системам протиповітряної оборони та ракетам до них, артилерійським установкам, боєприпасам, і подальшій оборонній співпраці з Європейським Союзом", – зазначено на сайті.
Під час зустрічі обговорили співпрацю України та ЄС в межах ініціативи ReArm Europe та інструменту SAFE. Ігор Жовква подякував ЄС за зусилля щодо направлення Україні 2 мільйонів артилерійських снарядів до кінця цього року.
Коментарі
Новини за темою
-
Новини 05 березня, 2026Свириденко пообіцяла ФОПам поріг ПДВ у 4 млн грн — більшість підприємців змін не відчують
-
Новини 05 березня, 2026Ринок електромобілів в Україні обвалився після повернення ПДВ
-
Новини 05 березня, 2026 -
Новини 05 березня, 202617 підозрюваних отримали держгранти на теплиці — і не посадили жодного куща