Зерно на експорт: порівняно з вереснем залізниця збільшила перевезення
У жовтні на залізничній мережі навантажено 911 тис. т зернових. Це на 7% більше, ніж за минулий місяць. Водночас порівняно з відповідним періодом торік спостерігається падіння — на 35%.
Про це пише RAIL.insider.
За два тижня жовтня на експорт залізницею було перевезено майже 837 тис. т зернових вантажів.
За оперативними даними, обсяги перевезень зернових у жовтні зменшились і становили 1 млн 39 тис. т. Цей обсяг на 5,9% нижчий порівняно із вереснем і на 35% — до жовтня торік.
Обсяги перевезення зернових в експортному сполученні знизилися ще суттєвіше. Так, порівняно із вереснем показник скоротився на 9,8%, а до відповідного періоду торік — на 36%.
Загалом у жовтні експортовано майже 837 тис. т. У напрямку морських портів транспортовано 92% від загального обсягу, а до західних прикордонних переходів — 8%.
Коментарі
Новини за темою
-
Новини 05 березня, 2026Свириденко пообіцяла ФОПам поріг ПДВ у 4 млн грн — більшість підприємців змін не відчують
-
Новини 05 березня, 2026Ринок електромобілів в Україні обвалився після повернення ПДВ
-
Новини 05 березня, 2026 -
Новини 05 березня, 202617 підозрюваних отримали держгранти на теплиці — і не посадили жодного куща