Громади отримають 936,6 млн грн додаткової дотації: кому її спрямують
Уряд затвердив розподіл додаткової дотації місцевим бюджетам в обсязі 936,6 млн грн. Їх спрямують громадам, розташованим на територіях можливих або активних бойових дій, для яких не визначена дата їхнього припинення/завершення.
Про це повідомляє Міністерство фінансів.
Йдеться про розпорядження Кабміну від 13 листопада 2025 року "Про затвердження розподілу обсягу додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам".
Як зазначає відомство, 360 млн грн перелбачані для 9 обласних бюджетів – Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської, Херсонської та Чернігівської областей.
Ще 576,6 млн грн – для 93 бюджетів територіальних громад у зазначених регіонах.
Кошти будуть спрямовані на забезпечення першочергових потреб місцевих бюджетів, Зокрема, на будівництво та облаштування первинних (мобільних) укриттів та заходи із забезпечення захисту об'єктів критичної інфраструктури.
Також їх спрямують на виконання першочергових аварійно-відновлювальних робіт, ремонт зовнішніх та внутрішніх інженерних мереж і систем тощо.
Крім того, за них купуватимуть пально-мастильні матеріали для систем життєзабезпечення в осінньо-зимовий період.
Коментарі
Новини за темою
-
Новини 05 березня, 2026Свириденко пообіцяла ФОПам поріг ПДВ у 4 млн грн — більшість підприємців змін не відчують
-
Новини 05 березня, 2026Ринок електромобілів в Україні обвалився після повернення ПДВ
-
Новини 05 березня, 2026 -
Новини 05 березня, 202617 підозрюваних отримали держгранти на теплиці — і не посадили жодного куща