До новин

Бізнесмен, що втік від Януковича через футболки, оголосив свою компанію банкрутом

22 січня, 2016
Банкрутство підприємств
Бізнесмен, що втік від Януковича через футболки, оголосив свою компанію банкрутом

Відомий український підприємець Денис Олейников повідомив про банкрутство інвестиційної компанії FTBN Wealth Management.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на AIN.UA.

Після цього він видалив всі сторінки в соцмережах і перестав відповідати на повідомлення. Вкладники намагаються вийти на зв'язок з Олейниковим, але поки безуспішно. Лист, повний текст якого є у розпорядженні AIN.UA, що повідомляє про банкрутство компанії, було розіслано вкладникам минулого тижня.

У ньому Олейников повідомляє, що компанія припиняє діяльність з 17 січня і відмовляється від своїх зобов'язань «у зв'язку з неможливістю їх виконання компанією-банкрутом».

В якості причини банкрутства називається «найгірший за 120 років початок інвестиційного року-2016». Разом з FTBN Wealth Management припинив роботу і сервіс мікроінвестіцій OPAYZ.

Після повідомлення про банкрутство Олейников видалився з соціальних мереж, перестав відповідати на дзвінки і листи і як-небудь підтримувати зв'язок з вкладниками. В даний момент вкладники організували закриту групу і намагаються якось вийти на зв'язок з Олейниковим.

Як відомо, Олейников, чия компанія виробляла футболки з написом «Спасибо жителям Донбасса», в 2011 році залишив Україну, побоюючись арешту. З тих пір він почав займатися інвестиційною діяльністю в Хорватії.

Коментарі
Додати коментар