В Києві організаторку нелегального казино оштрафували на 170 тисяч
Суд оштрафував на 170 тис. грн жінку, яка організувала роботу нелегального грального закладу в Деснянському районі Києва.
Про це повідомляє Бюро економічної безпеки.
Зазначається, що в орендованих організаторкою приміщеннях проводилися азартні ігри та онлайн-лотереї без відповідної ліцензії, з порушенням вимог законодавства України.
"Суд визнав жінку винною в організації незаконних азартних ігор. Їй призначено штраф у розмірі 170 тисяч гривень та заборонено займатися діяльністю з організації і проведення азартних ігор протягом одного року", – йдеться в повідомленні.
Вилучену під час досудового розслідування комп'ютерну техніку та грошові кошти конфісковано в дохід держави.
Коментарі
Новини за темою
-
Новини 05 березня, 2026Свириденко пообіцяла ФОПам поріг ПДВ у 4 млн грн — більшість підприємців змін не відчують
-
Новини 05 березня, 2026Ринок електромобілів в Україні обвалився після повернення ПДВ
-
Новини 05 березня, 2026 -
Новини 05 березня, 202617 підозрюваних отримали держгранти на теплиці — і не посадили жодного куща