До новин

СБУ провела обшуки на одеському підприємстві Коломойського

03 лютого, 2016
Резонансні справи
СБУ провела обшуки на одеському підприємстві Коломойського

Речниця СБУ Олена Гітлянська.заявила, що Служба безпеки України спільно з прокуратурою Києва провела обшуки в Одесі в офісі компанії «Синтез Ойл», яка входить в групу «Приват» Ігоря Коломойського.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на  «Українські новини».

«Так, справу веде прокуратура Києва, ми в рамках відкритого ними кримінального провадження виконуємо невідкладні оперативно-слідчі дії», – повідомила вона.

За інформацією джерела в «Нафтогазі», обшук проводиться в рамках кримінального провадження щодо нанесення збитків державній нафтотранспортній компанії «Укртранснафта».

Як відомо, у вересні «Нафтогаз» просив прокуратуру Києва вивчити договір компаній «Укртранснафта» і «Синтез-Ойл» від 2009 року щодо надання послуг з транспортування нафти за маршрутом «Приймально-здавальна дільниця «Одеса» – «Кременчуцький НПЗ» на предмет умисного нанесення збитків колишнім керівництвом держкомпанії на чолі з оголошеним в розшук Олександром Лазорко.

За даними висновків ревізійної комісії, через невигідні контракти «Укртранснафти» з «Синтез Ойл», держкомпанія в 2013-2014 роках отримала 550 млн грн збитків.

В кінці жовтня 2015 року Господарський суд Одеської області не дозволив «Укртранснафті» отримати компенсацію від «Синтез-Ойл» за отримані 312,7 млн гривень збитків.

 

Коментарі
Додати коментар