До новин

Друга за розміром авіакомпанія РФ заявила про можливе банкрутство

28 березня, 2016
Банкрутство підприємств
Друга за розміром авіакомпанія РФ заявила про можливе банкрутство

Друга за розміром в Росії авіаційна група S7 (перевізники «Сибір» та «Глобус») може збанкрутувати через зростання зборів в московських аеропортах.

Таку заяву зробила співвласниця S7 Наталія Фільова, повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на ЦТС.

«Ми дуже багато втратимо. У Домодєдово підвищення - на 20%. Пасажир не може цього оплатити, це ляже на авіакомпанію. Потім ми збанкрутуємо, і всі ці дірки буде оплачувати держава, як платить зараз після відходу «Трансаеро», тобто не пасажир, а всі постраждають», - сказала Фільова.

Вона також додала, що керівництво авіакомпанії ще раз звернеться в Федеральну антимонопольну службу (ФАС).

Раніше російські ЗМІ повідомили про можливе підвищення цін на квитки в зв'язку з підвищенням тарифів аеропортів, що трапилося після скасування Федеральною антимонопольною службою (ФАС) держрегулювання їх ставок.

За даними видання, аеропорт Домодєдово в березні підняв збір за зліт-посадку на 15%, за авіаційну безпеку - на 26%, а з 30 березня підніме збір за аеровокзальний комплекс для міжнародних ліній на 27%, а для внутрішніх - відразу на 43% .

У Шереметьєво з 1 квітня підніметься тариф на зліт-посадку на 12%, на авіабезпеку - на 3%, на аеровокзал - на 9%.

За оцінками менеджера одного з авіаперевізників, в результаті зростання тарифів для середньомагістрального літака із завантаженням 60-70% вартість обслуговування рейсу в Домодєдово виросте приблизно на 12 тис. рублів (175 доларів), а в Шереметьєво - на 6 тис. рублів (87 доларів) . Це зростання майже на 20 і 10% відповідно.

Також повідомлялося, що оператори аеропортів Домодєдово, Внуково і Шереметьєво пропонують ввести інфраструктурний збір з авіакомпаній терміном на п'ять років.

Група S7 включає авіакомпанії «Сибір» і «Глобус»), в 2015 році перевезла 10,63 млн пасажирів.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, щоб не платити «приватівцям» $500 млн за банкрутство авіакомпанії «Аеросвіт» Мінюст найняв швейцарських сусідів Приватбанку.

Коментарі
Додати коментар