До новин

Банкрутуюче підприємство Міноборони без тендеру уклало низку сумнівних угод

14 квітня, 2016
Резонансні справи
Банкрутуюче підприємство Міноборони без тендеру уклало низку сумнівних угод

Слідчий військової прокуратури отримав доступ до реєстраційних справ ТОВ «Ноттес» і ТОВ «Варда Трейд», з якими «Білоцерківський військовий торг» (відкрите провадження у справі про банкрутство) у 2014 році уклав «дивні» угоди.

Про це свідчить ухвала Печерського райсуду м.Києва від 12 березня, повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на «Наші гроші».

З 2012 року щодо ДП «Білоцерківський військовий торг» порушено справу про банкрутство за заявою ПП «Пітик» вінничанина Олександра Пітика.

У листопаді 2014 року ДП Міністерства оборони «Білоцерківський військовий торг» уклало угоди з фірмами про надання правової допомоги при розгляді в судах господарських справ. За цими угодами сплачено понад 1,3 млн грн.

За даними державного реєстру компаній, серед видів діяльності «Ноттес» і «Варда Трейд» не значиться надання правової допомоги, консалтингових послуг чи юридичний супровід справ у судах.

Всупереч тому, що на держпідприємстві вже працює двоє юристів, «Білоцерківський військовий торг» без проведення процедури держзакупівлі уклав такі договори. Крім того, є законодавча заборона здійснювати витрати на консалтингові послуги суб’єктами господарювання державного сектору економіки.

Фірма «Ноттес» мала надавати допомогу у справі за позовом ДП «Білоцерківський військовий торг» до Міноборони про стягнення 18,57 млн грн. заборгованості за послуги харчування, надані у 2007 році.

«Варда Трейд» мала супроводжувати справу, в якій Міноборони намагалося стягнути з ДП «Білоцерківський військовий торг» 35,97 млн грн. безпідставно набутих коштів. У період дії договору – листопад-грудень 2014 р. справа судом не розглядалась, але «Варда Трейд» перераховано 0,6 млн грн.

Фірмою «Ноттес» володіє Дмитро Пукір, син екс-керівника концерну «Військторгсервіс» Петра Пукіра.

«Варда Трейд» створена у квітні 2014 р. і записана на Оксану Кравченко з села Тимошівка Черкаської області.

Коментарі
Додати коментар