До новин

Бахматюк: суд заарештував все моє особисте майно за позовом НБУ

20 квітня, 2016
Резонансні справи
Бахматюк: суд заарештував все моє особисте майно за позовом НБУ

Суд заарештував рухоме і нерухоме майно власника збиткового агрохолдингу «Укрлендфармінг» Олега Бахматюка за позовом Національного банку України.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на заяву самого Бахматюка виданню ЛІГА.net.

«Є судові позови (від НБУ) щодо всіх договорів поруки, арешт накладено на все особисте рухоме і нерухоме майно. Нехай судяться. У нас 1,7 млрд доларів боргів. Яке там майно перекрити може? Якщо хочуть повернути гроші, так не поступають. Так роблять, якщо хочуть знищити компанію», - заявив він.

Бахматюк додав, що не має наміру дозволити знищити свій бізнес.

«Але розрахуватися з НБУ я маю намір. Як вийде і коли - не скажу зараз. Питання, чому тільки з одного Бахматюка вимагають. Занадто великий, чи що? Або дуже хочуть?», - обурюється бізнесмен.

Нагадаємо, за словами Бахматюка, кредитний портфель «Укрлендфармінг» складається з 700 млн доларів євробондів, близько 200-250 млн доларів - синдикати, більш 300 млн доларів експортно-імпортне фінансування, 300 млн доларів - кредити українських банків і ще є українські облігації на невелику суму - близько 80 млн доларів.

«Нас кредитували під заставу і Ощадбанк, і Укрексімбанк, з комерційних - Укрсоц, Укрсиб і інші», - розповідав бізнесмен.

Протягом двох місяців УЛФ планує реструктуризувати 1,2-1,2 млрд доларів боргів.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, збиток агрохолдингу «Укрлендфармінг» склав $164 млн.

Коментарі
Додати коментар